Συμμετοχή μαθητών/τριών του σχολείου μας στους αγώνες ανωμάλου δρόμου στα Λουτρά Λαγκαδά

Την Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου διεξήχθη στα Λουτρά του Λαγκαδά ο Σχολικός Ανώμαλος Δρόμος με τη συμμετοχή μαθητριών και μαθητών των σχολείων όλων των βαθμίδων της Δυτικής Θεσσαλονίκης.

Συγχαίρουμε:

• τις μαθήτριες του σχολείου μας Κουτλιάνου Δήμητρα, Παπακωνσταντίνου Κυράννα, Τσίρη Γεωργία και Φιλανδριανού Μαργαρίτα για την κατάκτηση της 2ης θέσης στο ομαδικό κοριτσιών δρόμου 3000μ.
  • τους μαθητές Αθανασιάδη Αλέξανδρο, Δαργινάκη Ευάγγελο, Δελετζέ Κωνσταντίνο, Παπαδόπουλο Ραφαήλ και Πόια Γεώργιο για την κατάκτηση της 3ης θέσης στο ομαδικό αγοριών δρόμου 4000μ.

Ο μαθητής Δελετζές Κωνσταντίνος κατέκτησε την 1η θέση και ο μαθητής Δαργινάκης Ευάγγελος κατέκτησε την 3η θέση σε σύνολο 77 συμμετεχόντων αγοριών ενώ η μαθήτρια Κουτλιάνου Δήμητρα κατέκτησε την 4η θέση σε σύνολο 71 συμμετεχουσών μαθητριών.